Efektivita

Systém euroroute vám zefektívni prevoz nákladu alebo využitie kapacity vozidiel v rámci celej Európy. K vyššej efektivite prispieva aj možnosť komunikácie dispečerov, prepravcov a firiem. Celý systém funguje online a vy máte všetko pod kontrolou.

Neustála aktualizácia a overovanie

Naše databázy podliehajú starostlivej kontrole a neustálej aktualizácií. Každú registrujúcu sa firmu overíme, aby ste sa vyhli možným nepríjemnostiam. Ponuky našej databázy sú vždy aktuálne a vám stačí len vybrať si z nich.

Intuitívnosť

Práca s dopravno-špedičným systémom euroroute je veľmi jednoduchá a intuitívna. Pri príprave systému sme sa nevyhli konzultáciám s rôznymi špedičnými spoločnosťami a dopravcami. Implementáciou ich rád a pripomienok sme sa postarali o to, aby bola práca s naším systémom pre vás vždy prínosná.

Pridaná hodnota

V rámci systému euroroute máte k dispozícií vysoko aktuálne mapové podklady s kilometrovníkom v elektronickej forme. Okrem toho dokážeme prepojiť viaceré pobočky jednej firmy a to bez ďalších poplatkov. K tomuto všetkému vám postačí iba registrácia u nás.